Гончарук сказав, чому подав заяву на відставку Зеленському, а той її не прийняв (Відео)

Олексій Гончарук. Фото з відкритих джерел

Олексій Гончарук. Фото з відкритих джерел

Прем’єр-міністр України 17 січня написав заяву на звільнення, однак після розмови з Президентом України залишився на посаді.

Олексій Гончарук ввечері 19 січня в ефірі телеканалу «Україна-24» пояснив, що заяву на відставку написав на ім’я голови Верховної ради, однак подав документ Президенту, щоб той вирішив, чи передавати її на розгляд в парламент.

Гончарук підкреслив, що заява на відставку була політичним рішенням, щоб показати опонентам, що між главаою Уряду України та Президентом України і його командою протиріч немає.

«Щоб підтвердити вотум довіри», — так сказав про мету подання своєї заяви на відставку Президенту Прем’єр-міністр України.

Читайте також: Олексій Гончарук заявив з трибуни ВР про свою відставку (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», про написання заяви на відставку Олексій Гончарук оголосив з трибуни ВР вранці 17 січня. Під вечір того ж дня Офіс Президента України опублікував відео зустрічі Олексія Гончарука з Володимиром Зеленським, в ході якої Президент заявив, що дає кабінету міністрів Гончарука «ще один шанс», однак Кабінет міністрів має оптимізувати роботу, зокрема, внормувати питання розміру заробітної плати членів Кабміну.

За Конституцією України, право звільняти Прем’єр-міністра має лише Верховна рада України.

Більше — у відео каналу «Україна-24«

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook