Головний міліціонер Тернопілля: вибери одного із восьми

titleВзяти участь у обговоренні кандидатур, які претендують на крісло начальника управління МВСУ в Тернопільській області просять небайдужих громадян на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Читайте також. Чи хоче громада Тернопілля мати такого начальника ДАІ? (Відео)

Пропозиції можна надсилати на електронну адресу: vkto1991@ukr.net.

Отже, у списку тих, хто бачить себе на цій посаді головного міліціонера краю, — восьмеро чоловіків (див. фото унизу). Деякі прізвища тернополянам добре відомі, інші – на слуху останнім часом, решта – не скажуть більшості нічого. Причому у переліку — переважають Василі і Васильовичі, загалом імена — на літеру «В»…

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив конкурс на відбір кандидатів на заміщення посад керівників ГУМВС, УМВС України в Київській, Львівській, Волинській та Тернопільській областях. Вони є пілотними у цьому проекті. До комісії вже звернулися 33 кандидати.

Читайте також. “Автомайдан” виконує роботу, що входить в обов’язки ДАІ, – визнав начальник обласної ДАІ (Відео, Фото)

«Ураховуючи суспільну необхідність обговорення цих кандидатур та забезпечення прозорості та контролю з боку громадськості, пропонуємо список осіб, які виявили бажання прийняти участь у конкурсі, — зазначили в МВС. - Звертаємося до небайдужих громадян з проханням взяти участь у обговоренні їх».

Отже, на посаду начальника УМВС України в Тернопільській області претендують:

Валерій Борисович Гіль, 49 р., полковник міліції 

Нині обіймає посаду першого заступника начальника-начальник слідчого управління УМВСУ в області. В органах внутрішніх справ — з 1987 р. Розпочав службу на посаді дільничного інспектора. Працював у підрозділах карного розшуку, міліції громадської безпеки. Очолював райвідділ на Черкащині. Працював на різних посадах в Головному управлінні боротьби з організованою злочинністю, Департаменті карного розшуку МВС України.

Василь Васильович Левицький, 50 р., полковник міліції 

Нині є заступником начальника УМВС-начальником кримінальної міліції УМВС України в області. Тривалий час працював на оперативних посадах на Чернівеччині та Тернопільщині, очолював обласне управління карного розшуку. Керував  підрозділами  УБОЗу УМВС України у Львівській, Тернопільській  та Закарпатській областях.

Андрій Васильович Матрифайло, 46 р., полковник міліції 

Нині – в. о. начальника управління ДАІ в області. Керував обласною ДАІ з травня 2012 р. до жовтня 2013 р. Нещодавно суд повернув йому посаду. В органах внутрішніх справ працює з 1993 року. Був заступником начальника ВДАІ, заступником начальника підрозділу «Грифон», начальником управління громадської безпеки УМВС в області. До призначення в обласну ДАІ очолював Тернопільський міськвідділ міліції.

Василь Корнелійович Облещук, 55 р., полковник міліції 

Людина у формі, яку за час революції почали впізнавати всі. Адже він — заступник начальника УМВС-начальник міліції громадської безпеки УМВС України в області. Тож часто виходив до пікетувальників замість свого начальника Віктора Сака. В органах внутрішніх справ — з 1980 року. Пройшов шлях від дільничного інспектора до начальника відділу дільничних інспекторів міліції обласного управління внутрішніх справ. Тривалий час очолював управління громадської безпеки УМВС України в області.

Валентин Васильович Галунько, 50 р.

Директор Інституту права та суспільних відносин, доктор юридичних наук, доцент. Автор наукової теорії «Адміністративно-правова охорона права власності України». Автор понад 100 наукових праць, зокрема підручників і посібників з теорії держави та права, конституційного права України, адміністративного права України.

Віталій Вікторович Максимов, 59 р., генерал-лейтенант міліції

Нині — заступник директора з питань безпеки та правового захисту Рівненської обласної дирекції банку «Райффайзен банк Аваль». У військах та органах МВС — з 1980 р. Починав інспектором карного розшуку у Чернівцях, згодом очолив цю структуру. Працював на керівних посадах у МВС Тернопільської, Закарпатської та Львівської областей. У званні генерал-лейтенант міліції 2010 р. звільнений з органів внутрішніх справ за віком. Тепер є активістом партії «УДАР». Навіть йшов від неї у народні депутати, але програв.

Михайло Ярославович Чорний, 51 р.

В органах працював з 1987 р. Починав слідчим Борщівського райвідділу. Працював заступником начальника слідчого управління УМВСУ в області, заступником начальника НДЕКЦ, начальником відділу внутрішньої безпеки. У званні полковника міліції у 2010 р. звільнений з органів внутрішніх справ за віком. Нині займається адвокатською діяльністю. Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю №613 видане 24.12.2010 (на підставі рішення про видачу свідоцтва про право на заняття адвокатською №7 від 24.12.2010) видане уповноваженным органом Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури — Тернопільська обласна КДКА.

Василь Петрович Шуманський - інформації про цього кандидата ми не знайшли.

Довідково. Міліцією Волині наразі хочуть керувати п’ятеро, столичною – сім чоловік, Львівською – аж 15 і восьмеро – Тернопільською.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook