Голова ВР підписав закон про українську мову: «Всі сили пекла зібрались, щоб не допустити його прийняття» (Відео)

ф1Після розгляду проектів постанов, що не дозволяють голові ВР підписувати закон, Андрій Парубій підписав закон про українську мову як державну.

Прийнятий у другому читанні 25 квітня законопроект №5670-д , передбачає функціонування в Україні української мови як єдиної державної.

Читайте також: Українська — єдина державна: Рада ухвалила закон (Відео)

Від 25 квітня підписати цей прийнятий законопроект голова Верховної Ради України не міг через численні подання опозиційних депутатів, а також через подання в суд.

Після судових рішень та розгляду сьогодні проектів постанов, які не підтримав парламент, голова Верховної Ради врешті підписав закон.

Читайте також: Президент України Петро Порошенко зробив звернення до українців (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», відразу після прийняття цього закону в квітні цього року Президент України заявляв, що підпише документ відразу, як тільки він надійде йому на підпис.

Читайте також: Суд ухвалив рішення щодо підписання та публікації закону про мову

«Здавалось, всі сили пекла зібрались, щоб не допустити його прийняття, але вони зіткнулися з великою волею українського народу»,  — сказав про перемогу українського парламентаризму Андрій Парубій сьогодні і підписав закон про забезпечення функціонування української мови як державної.

Більше — у відео 112 Україна.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook