Голова НБУ Валерія Гонтарева відпочила на майже 400 тис. грн

1Довготривала відпустка голови НБУ Валерії Гонтаревої дивувала й дратувала українців, які не безпідставно звинувачують її в багатьої гріхах перед економікою держави.

Девять місяців, коли жінка не була на робочому місці, вона витратила не дарма – омолоджувалася й оздоровлювалася в Індії, повідомляє Народна правда.

Керівник українського Нацбанку Валерія Гонтарева витратила 372,5 тис. грн, або ж трохи більше 14 тис доларів чи 11,5 тис евро на лікування у Індійському спеціалізованому шпиталі Kalari Kovilakom.

Зміни у фінансовому стані Гонтаревої були оприлюднені в електронній декларації голови Нацбанку.

У Каларі кожна людина отримує особисту терапію. Процедури підбираються індивідуально і комбінуються з йогою і іншими методами зовнішнього і внутрішнього очищення. Кожна процедура заснована на конкретних потребах клієнта та особливості його тілесної конституції. Навіть харчування підбирається спеціально під клієнта і під обрану ним програму лікування.

Тут немає ігрових кімнат і телевізорів. Вечорами тут співають мантри.

У Каларі Ковілаком пацієнт повинен відмовитися від м’яса, алкоголю і шкіряного взуття, і він не зможе вийти за межі Палацу Аюрведи до закінчення лікування.

Палац Аюрведи Каларі Ковілаком пропонує антивікову програму, програму омолодження та очищення, антистресову і програму зниження ваги.

Номера у готелі при госпіталі коштують від 350 до 532 євро за добу. Самі ж програми оздоровлення розраховані на 7, 14, 21 або ж 28 днів

Голова Національного банку Валерія Гонтарева відпочивала під час відпустки на морі, а також місяць вона провела в екзотичній Індії.

Нагадаємо також, за словами нардепа Сергія Тарути, глава НБУ Валерія Гонтарєва завдала економіці України непрямих збитків на 1 трильйон гривень, а прямих – на 5 млрд доларів.

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook