Годинник зі штучним сапфіром: естетика і захист циферблата

ччГодинник зі штучним сапфіром відносяться до виробів преміальної категорії. Мінерал, отриманий синтетичним шляхом у спеціальних лабораторних умовах, володіє всіма автентичними властивостями натурального сапфіра.

Природний камінь, використовуваний в ювелірпромі, наділений неймовірно багатою палітрою корунду: від кольору морської хвилі – до темного зеленого.

Штучний сапфір – прозорий тому, що в сегменті наручних годинників його завдання полягає в забезпеченні видимості, тобто прозорості.

ол

Годинник унісекс від Rolex

Годинники з штучним сапфіровим склом досить вигідні, якщо ви пред’являєте до аксесуарів підвищені вимоги по якості. Колекція моделей від фірмових копій світових марок представлена в каталозі інтернет-магазину Імідж. Матеріал, по міцності прирівнюється до алмазу (твердість по шкалі Мооса 9, тоді як алмаз – 10) виглядає неймовірно ефектно, створюючи власний світ «кришталевої чистоти».

Преміальні колекції для обраних

Для такого різновиду атрибутів, як годинник з штучним сапфіром вони одночасно є прикрасою, і захистом. До унікальних показників каменю відносяться:

герметичність;

антиблік;

міцність;

зносостійкість –

що сприяє запобіганню подряпин, тріщин, утворення конденсату на внутрішній частині і т. д. При цьому читаність міток на циферблаті залишається на висоті, незалежно від освітлення.

оле

Годинник від Girard-Perregaux

Сапфірове покриття стоїть на моделях респектабельних копій Rolex, Patek Philippe і т. д. Виробник маркує виріб словом Sapph, тому уважно читайте технічні характеристики перш, ніж купити годинник.

Ціни на модельний ряд годинників з сапфіровим склом трохи вище традиційних серій з мінеральним покриттям – але це не впливає на гаманець клієнтів інтернет-магазину Імідж, цінова політика якого спрямована на вигоди покупця.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook