Опальний бойовик Ходаковський з’явився в анексованому РФ Криму (Фото)

ф2Одіозний бойовик «ДНР» Олександр Ходаковський, якого кремлівські куратори з Росії на окупований Донбас тепер не випускають, їздив в анексований РФ Крим.

Про це сам колишній «секретар радбезу ДНР» Олександр Ходаковський повідомив у Фейсбук, виклавши фото.

Опальний бойовик написав, що свято зустрічав у кримському храмі, на тлі якого і сфотографувався.

Читайте також: Знайшовся одіозний бойовик «ДНР», який зник на окупованому Донбасі (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 20 вересня минулого року Кремль не випустив Ходаковського назад на окупований Донбас з Росії, де він перебував із травня, щоб той не взяв участі в так званих «виборах глави ДНР» 11 листопада. Тоді російські прикордонники протримали його на двох пунктах пропуску, та з Росії без пояснення причини так і не випустили.

Відтоді (з травня 2018-го) на окупованих «ДНР» територіях одіозний бойовик так і не з’являвся. Тепер же опинився в анексованому РФ українському Криму.

Читайте також: У бойовиків грандіозний скандал — Ходаковського не пустили з РФ у самопроголошену «ДНР» для участі в «виборах»

Що саме на анексованому півострові робить колишній командир спецпідрозділу «Альфа» СБУ на Донеччині-зрадник України Олександр Ходаковський, — невідомо.

Читайте також: «В команді бардак», — Ходаковський заявив, що самопроголошена «ДНР» — це «нестійка конструкція»

Відомо, що окупованмоу Росією Криму осідає чимало екс-бойовиків з окупвоаного Донбасу, які стали лпальними як для Росії, так і для нинішньої окупацвійної влади самопроголошених «ДНР» і «ЛНР». В Україні на цих бойовиків відкриті кримінальні провадження і їх розшукують за підозрою участі у терористичних організаціях.

ф1ф2

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook