Ходаковський вказав, де бойовики і пропаганда Кремля «прокололись» у своєму скандальному фейку (Відео)

ф5«Якщо хімічна атака на Донбасі буде, я з’їм свого капелюха», — так прокоментував скандальну заяву бойовиків «ДНР» і російських ЗМІ колишній «секретар радбезу ДНР» Олександр Ходаковський.

На своїй сторінці у Фейсбук він підкреслив, що заяви-лякалки про так звану «хімічну атаку», яку, за версією бойовиків, начебто готує на Донбасі ЗСУ, у сепаратистських джерелах поширюються вже тижнями, та у залякування бойовиків за завданням Кремля ніхто так і не повірив.

Читайте також: Бойовики на Донбасі зробили нову загрозливу заяву про «хімічну атаку»(Відео)

«Коли робляться заяви, яким хочуть надати значимості, — вони підкріплюються конкретними заходами практичного спрямування», — написав Ходаковський.

Читайте також: У мережі показали бочки, які до істерики налякали російських окупантів Донбасу (Фото)

Оскільки бойовики не зробили навіть видимості, що бояться хімічної загрози, то саме на цій бездіяльності і «прокололись» маріонетки Кремля, пояснив Ходаковський.

ф1

Читайте також: «Сині бочки Басуріна»: у мережі вже дві доби висміюють фейкову заяву бойовиків «ДНР» (Фото)

Олександр Ходаковський підкреслив, що бойовики не спромоглися підкріпити свій фейк навіть найменшими фіктивними заходами, щоб створити видимість приготувань до «загрози», яку самі й придумали. Це, прямо вказав Ходаковський, і видало авторів фейка: не бояться ті, хто знає, що заяви про «хімічну атаку» — це просто «лякалка», яка не має нічого спільного з реальністю.

«Дуже дисонують між собою заяви і те, що з цього приводу не вживається абсолютно жодних практичних заходів. Це нас видає. Де наша цивільна оборона, хімзахист?..  Якщо ми, бовдури, товчемо, російські офіційні представники, російські медіа раз за разом в ефірі говоримо одне, а на практиці не вживаємо жодних дій,  … то висновки напрошуються абсолютно однозначні», — визнав Ходаковський.

Читайте також: «Цією залізницею і їздити не можна», — мешканці Красногорівки спростовують брехню бойовиків (Відео)

Обережно — у відео сепаратистська риторика.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook