Глава УГКЦ: те, що відбувається в Україні, раніше чи пізніше зачепить кожного американця

z_gongadze2Про це Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) сказав у програмі «Час тайм» із Вашингтона, відповідаючи на запитання ведучої, які він відчув настрої після зустрічі з американськими посадовцями, що вони готові робити для врегулювання ситуації в Україні і що не готові.

«Ми намагалися пояснити: те, що відбувається в Україні, раніше чи пізніше зачепить кожного американця. Це не те, що стосується тільки України чи Європи. Сьогодні йдеться про майбутнє демократії в Європі, Східній Європі, навіть у Росії. Якщо США і Європа сьогодні покинуть Україну чи не матимуть проактивної політики, то людство справді може стояти на межі нової холодної війни»,– наголосив Предстоятель Церкви.

На уточнювальне запитання, чи мають США проактивну політику, Блаженніший Святослав сказав: «Гадаю, вони готуються до неї. І ця правда про Україну, події, що відбуваються, небезпека агресії, насильства і втручання з боку нашого північного сусіда, сподіваюся, підштовхуватиме їх до цього», – зауважив Глава Церкви.

Він нагадав, що релігійні конфесії в Україні заявили про свою готовність бути посередниками і миротворцями, бо сьогодні в Україні ніхто не хоче силового протистояння, ніхто не хоче війни. «Війну нам накидають, а українці хочуть миру. Тому єдина альтернатива силовому варіантові вирішення протистояння – діалог. Мирний спротив, мирний протест – ключ до майбутнього України», – підкреслив Глава УГКЦ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook