«Глава ЛНР» потрапив у скандал з нерухомістю (Документ)

ф9Так званий «глава ЛНР» потрапив у скандал через «віджатий» житловий будинок, який зайняла його охорона і який віддавати власнику не збирається.

9 листопада так званий «глава ЛНР» в окупованому Луганську публічно виганяв із «віджатого» будинку «міністра ЛНР» Ігоря Корнета.

Читайте також: У верхівці «влади ЛНР» розгорівся грандіозний скандал (Відео)

Вже  наступного дня російський ресурс «Конт» повідомив, що сам Плотницький зробив те саме, що й Корнет: у «віджатому» за такою ж схемою будинку мешканки Луганська Ольги Цикалової, яка втекла від війни на Донбасі, поселилась особиста охорона «глави ЛНР». Виявилось, що «віджатий» будинок — сусідній із тим, де живе Плотницький.

Читайте також: Такого грандіозного публічного скандалу за участі «перших осіб» на окупованому Донбасі ще не було (Відео)

ф1Як і в історії з будинком, віджатим Корнетом, власниця писала численні скарги на адресу так званих «Генпрокура ЛНР», «Народної Ради ЛНР» (так бойовики називають свій «параламент» — ред.)

Заяви і документи оприлюднені в мережі.

ф2ф3

Так само оприлюднені і відповіді власниці будинку Цикаловій.

У всі х цих відповідях «установи» надсилають Ользі Цикаловій відписки, в яких доводять, що «віджатий» будинок — не її, і все, мовляв, законно.

Під одним із таких «документів» стоїть і підпис так званого «глави ЛНР» Ігоря Плотницького.

Читайте також: Луганчанин «здав» місце проживання Плотницького

В цих «документах» бойовики, серед іншого, звинувачують Цикалову у несплаті податків і натякають, що якщо вона і далі буде їм надокучати, то з нею говоритимуть по-іншому.

Очевидно, що «міністра» Ігор Плотницький з привласненого будинку виселив, натомість свою охорону ані так само публічно, як Корнета, ані тихо виселяти не збирається в принципі.

ф4ф5

Також відомо, що так званий «глава ЛНР» живе в окупованому Луганську на Вергунці — одному з найстаріших мікрорайонів міста. Його будинок, обнесений парканом з металопрофілю під наглядом відеокамер,  — перший зліва при повороті з вулиці Горської на вулицю Ярового.

Місцеві писали в мережі, що після того, як Плотницький тут оселився, до його будинку провели асфальт. На інших же вулицях Вергунки дорога як була розбита, так і залишилась.

Вулиця у Вергулці в напрямку будинку, де живе "глава ЛНР"

Вулиця Вергунки в окупованому Луганську в напрямку будинку, де живе «глава ЛНР»

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook