«Глава ДНР» підписав знаковий для пенсіонерів «указ» (Документ)

добро пожаловать в адОкупанти Донбасу знайшли спосіб уникнути народного гніву — вирішили зробити чергову подачку набіднішим мешканцям окупованих «ДНР» територій Донбасу.

Так званий «глава ДНР» підписав «указ», відповідно до якого пенсіонерам пенсійні виплати буде збільшено «аж» на 10%. Відповідний документ, що вступив у дію, опублікував «офіційний» сайт самопроголошеної «ДНР». Пенсійні виплати в самопроголошеній «ДНР» мають стати більшими з 1 липня.

При цьому, як ідеться в «указі» Олександра Захарченка, дія документа не розповсюджується на бойовиків, звільнених з так званої «армії ДНР».

Читайте також: На окупованому Донбасі нове подорожчання

Зазначимо, що пенсії у так званій «ДНР» мізерні, прожити на них неможливо, відтак зростання їх на 10% ніяк суттєво не вплине на плачевний рівень життя і вкрай низьку платоспроможніть пенсіонерів, які живуть на окупованій «ДНР» території.

Більшість тамтешніх пенсіонерів виживають тільки за рахунок українських пенсій, за якими, щомісяця перетинаючи лінію розмежування, їздять на підконтрольну Україні територію.

Читайте також: Частина мешканців окупованого Донбасу зможе отримати свої українські пенсії вже сьогодні (Графік)

Також із підконтрольних Україні територій пенсіонери з окупованого Донбасу везут ь харчі, бо на окупвоаному Донбасі їжа значно дорожча і гірша за якістю за українську.

Читайте також: Ціни на сезонні фрукти і овочі на окупованих «ДНР» і «ЛНР» територіях (Фото)

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook