«Гірше, ніж у Зімбабве», — Аброськін попередив «блокувальників» щодо носіння зброї

241821

Начальник Нацполіції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін закликав учасників торгової блокади дотримуватися правил поводження зі зброєю, інакше, за його словами, ситуація в регіоні стане гіршою, ніж у Зімбабве, про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«У так званих «блокувальників» склалося хибне враження, що на Донеччині на війну все можна списати, а значить, їм можна з нарізною зброєю ходити по готелях, магазинах, та й просто серед дорослих і дітей на вулицях, демонстративно направляти на людей та погрожувати можливим використанням.. Тут АТО, а не мирне життя. Схаменіться!» — зазначив він.

Читайте також: Глава НБУ пояснила, як блокада Донбасу вдарить по фінансовій ситуації в Україні

Він наголосив, що до області бажано не ввозити мисливську зброю, бо в ній немає необхідності. «Цього року, як і в останні три роки, заборонено полювання в мисливський сезон згідно з розпорядженням голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 17.10.2016 № 912 «Про заборону здійснення полювання у мисливський сезон 2016/2017 років», — уточнив він.

«Дозволи ж на зберігання видаються для добропорядних громадян країни — людей, які поважають закони, людей, які з повагою ставляться до оточення, передусім які усвідомлюють, що зброя — це відповідальність. Є закон і правила поводження зі зброєю, яких ми всі маємо дотримуватись. Інакше ми перетворимось на тубільців та будемо жити гірше, ніж у Зімбабве», — підкреслив він.

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook