Стало відомо, куди Росія зараз перекидає з Донбасу і Сирії своїх військових найманців

Стрєлков в цивільному в півобертаСвоїх військових найманців групи «Вагнера», які раніше воювали на окупованому Донбасі і в Сирії, Росія зараз перекидає в Судан і Центральноафриканську республіку.

Такі дані оприлюднив на своїй сторінці в мережі полковник ФСБ РФ у відставці Ігор Гіркін (Стрєлков).

У Судані з 2013 року іде громадянська війна після того, як у 2011 році проголосила незалежність південна частина країни. Бійці російських приватних військових компаній воюють там на боці уряду Омара Башира.

Читайте також: В один день під Дебальцевим загинули 14 «іхтамнєт»: нові докази СБУ участі російських найманців у війні на Донбасі (Відео)

«Перша група «Вагнера» уже відправлена в Судан, а ще одна готується їхати в Центральноафриканську республіку», — написав Гіркін, підкресливши, що джерело цієї інформації надійне: найманець з групи «Вагнера», який щойно повернувся в РФ із Сирії, де рік воював за контрактом.

Читайте також: У Вашингтоні не повірили запевненням Путіна про виведення військ

При цьому, підкреслив Гіркін, у Сирії контингент російських військ не зменшується, а насправді постійно нарощується, хоч президент РФ кілька разів і заявляв, що Росія згортає свою військову діяльність у Сирії.

Читайте також: Половина особового складу: Стрєлков повідомив про грандіозні втрати російських найманців у Сирії

Додамо також, що про появу російських найманців з приватних військових компанії у Південному Судані в грудні 2017 року з посиланням на ветеранів кампаній і керівника ПВК писало BBC.

Росія традиційно, як це було і є з Донбасом чи Сирією, участі своїх найманців із приватних військових компаній у збройному конфлікті в Судані не визнає.

Читайте також: Росія забрехалась остаточно: опубліковані знімки розтрощених літаків РФ на базі в Сирії (Фото)

ф3

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook