«Гідне» місце: «Гіві» поховають за межами цвинтаря між туалетом і могилою «Мотороли» (Фото)

Гіві курить сумно«Гіві», як і «Моторолі», на кладовищі серед пристойних померлих — не місце. Одіозного терориста Михайла Толстих поховають сьогодні на так званій майбутній «алеї героїв ДНР», що знаходиться за межами цвинтаря Донецька.

Єдиний, хто похований навпроти цвинтаря — це бойовик «Моторола», вбитий також своїми восени 2016 року.

Місцеві мешканці окупованого Донецька сміються з такої «алеї героїв», бо поза межами цвинтарів здавна ховали тільки тих, хто негідний лежати на кладовищі — убивць та самовбивць.

Читайте також: Для бойовика «Гіві» вже зарезервували місце на цвинтарі (Фото)

Про те, що вбитого 8 лютого Михайла Толстих («Гіві») поховають саме поруч з  його другом і терористом Арсенієм Павловим («Моторолою»), заявили напередоні в банді «Сомалі», якою командував «Гіві».

Читайте також: Після вибуху, що виніс вікна на п’ятому поверсі, була пожежа — як підірвали «Гіві» (Фото)

Як повідомляють сепаратистські видання з посиланням на окупаційну владу «ДНР», перед тим, як занести останки «Гіві» на кладовище, їх понесуть у театр — там буде таке ж, як з «Моторолою» громадське прощання.

ф2

Читайте також: «Прокуратура ДНР» заявила, що вже знає убивць «Гіві». Сепаратисти вважають, що це справа рук своїх і бояться зачисток (Відео)

Через похорон і прощання з «Гіві» на мешканців окупованого Донецька сьогодні чекає чимало транспортних проблем — окупаційна влада до обіду 10 лютого перекриває автошляхи і під’їзди навколо оперного театру Донецька і по шляху слідування лафета з гробом бойовика «Гіві» до кладовища «Донецьке море» в Ленінському районі окупованого міста. Ходити не буде за звичним маршрутом навіть громадський транспорт.

Читайте також: Тіло «Гіві» на ношах — опубліковані кадри з випаленого вибухом кабінету бойовика (Відео)

ф3

Читайте також: «На жаль, загинув», — український політикум і силовики прокоментували ліквідацію «Гіві» (Відео)

Лише після того, як штатні плакальниці і зігнані під страхом звільнення бюджетники та бандити з «Сомалі» попрощаються з Михайлом Толстих, його останки з театру повезуть на цвинтар, точніше на місце поряд з цвинтарем — через дорогу від нього.

 

Читайте також: Захарченку тепер є за що переживати: бойовик, який взяв відповідальність за вбивство «Гіві», назвав наступну жертву

Як добре знають місцеві, через дорогу від цвинтаря знаходиться туалет, незаконне кладовище тварин, де несанкціоновано місцеві закопують своїх померлих домашніх улюбленців, і могила «Мотороли».

 

ф1У такому гідному його життя і смерті оточенні й лежатиме терорист Михайло Толстих, на руках якого море крові як українських військових, так і ні в чому не винних мешканців Донбасу.

Те, що лежатиме «Гіві», як і його друг Арсеній Павлов, поза межами цвинтаря, добре видно на фото з могили терориста «Мотороли», похованого тут після вбивства 16 жовтня 2016 року (Фото могили «Мотороли» спеціально подаємо багато, аби було добре видно, що це самя ця моглила і де вона розташована).

Які «герої» в терористів, така в них і алея «слави» — в лісосмузі біля туалету…

м2м3м4м5м6м7

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook