«За гроші Курченка розробляються плани захоплення Парламенту», — Генпрокурор України про події в наметовому містечку під ВР

Луценко КрупноНаметове містечно під ВР Генпрокурор назвав місцем, де розроблялись проплачені з-за кордону плани захоплення влади в Україні. Тому існування такого центру екстремізму мало бути припинене.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Генпрокурор України.

При цьому Юрій Луценко підкреслив, що підтримує право на мирний протест, та слідкуватиме за діями МВС щодо затриманих сьогодні мітингарів.

Читайте також: Затриманих сотня — поліція заявляє про вилучення гранат у мітингувальників під ВР (Відео)

«З першого дня акцій Саакашвілі я, як Генеральний прокурор, заявляв про гарантію на мирний протест.
Не дивлячись на те, що з того часу правоохоронці вилучили у осіб, повязаних з цими акціями, купу зброї та вибухівки, що одні активісти акцій затримані за підозрою у викраденні людини, інші — за підозрою у вбивстві цілої сім’ї фермерів, ми й надалі гарантуємо людям право на протест. Де завгодно і коли завгодно.
Але перетворювати наметові містечка біля центральних органів влади в накопичувач екстремістів, зброї та вибухових речовин — табу.
Табір, де за гроші Курченка розробляються плани захоплення Парламенту, звідки регулярно починаються атаки, в тому числі — із застосуванням зброї- на працівників МВС мали бути припинені.

Тому ГПУ підтримує законні дії МВС 3 березня в наметовому містечку. Одночасно прокурори уважно стежать за законністю дій правоохоронців щодо затриманих.

Мирним протестам — так.
Проплаченому з-за кордону екстремізму — ні», — дослівно написав Генпрокурор України.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook