Генерал ЗСУ розповів про партизанів на Донбасі

Фото - technosotnya.com

Фото — technosotnya.com

Поряд з українською армією на Донбасі діють «партизанські, підпільні і всі інші рухи».

Про це «Обозревателю» розповів екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко.

«Є партизанські, підпільні і всі інші рухи. Вони можуть підтримуватися в рамках законодавства, яке діє в Україні, силовими структурами України або ж бути на партизанському рівні, який з ними не пов’язаний».

«Але будь-яким діям будь-яких структур, які сприяють поліпшенню ситуації для України, ми можемо тільки радіти, сприяти їхньому розширенню і нарощуванню», — зауважив український генерал.

Разом з тим Романенко переконаний: подібні рухи — це, перш за все, «головний біль росіян».

«Якщо хтось щось там робить, нехай страждають росіяни. Вони багато страждань принесли нашому народові, тому повинні заслужено «розхльобувати» за це», — заявив він.

Читайте також: «Я луганський партизан українського підпілля», — звільнений з полону бойовиків Жемчугов (Відео)

Нагадаємо, один із відомих нині українських партизанів, які воювали на Донбасі і публічно про це повідомили, — Володимир Жемчугов, який важко пораненим потрапив у полон окупантів у кінці вересня 2015 року.

Звільнили його під час обміну 17 вересня 2016 року.

«Я був, є і залишаюсь луганським партизаном українського підпілля», -  так сказав про себе звільненний з застінок бойовиків Володимир Жемчугов.

Наступного дня після звільнення Володимир Жемчугов зробив сенсаційне зізнання: підірвався він на розтяжці не коли забирав речі своєї матері (як казав при допиті бойовиків), а коли повертався з бойового завдання як український партизан.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook