Генерал ЗСУ дав пораду Зеленському щодо переговорів з Путіним про Донбас

Юрій Думанський. Фото - "Апостроф"

Юрій Думанський. Фото — «Апостроф»

У переговорах щодо Донбасу в «нормандському форматі» і не тільки Путін виходитиме з інтересів Росії, тому главі нашої держави слід виходити з інтересів України і наполегливо відстоювати свою точку зору.

Таку пораду Володимиру Зеленському щодо переговорів з Путіним про Донбас дав в інтерв’ю «Апострофу« ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Юрій Думанський.

«Ми повинні розуміти, що Росія виходить зі своїх власних інтересів. Вона не виходить з інтересів України. Її інтерес – стати світовим лідером. Через які процеси? Через процеси тиску, війни, втручання в політичні процеси різних країн. Але ж ми також повинні вчитись грати. Давайте цьому вчитись», — сказав Думанський.

Читайте також: У Кремлі не виключають двосторонньої зустрічі Зеленського і Путіна

Генерал ЗСУ також наголосив, що перед переговорами в Парижі Володимиру Зеленському слід пояснити українському суспільству, якими аргументами під час переговорів з президентом Росії збирається послуговуватись Президент України.

«Хотілося б почути від президента і його команди концепцію дій. Не треба розкривати весь план, але концепцію дій повинні суспільству показати. Тоді б, можливо, суспільство і підтримувало розведення (військ на Донбасі — ред.). Хоча багато хто, зокрема і експерти, підтримують», — зазначив генерал-лейтенант ЗСУ Юрій Думанський.

Читайте також: Зеленський сказав, за чим їде на зустріч «нормандської четвірки» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 9 грудня в Парижі має відбутись зустріч «нормандської четвірки» на рівні глав держав.

В Україні і Росії не виключають, що в ході цього саміту можуть відбутись і двосторонні переговори президентів Росії та України.

Читайте також: «Це більш складне питання», — Зеленський на відкритті мосту в Станиці Луганській про розведення військ по всій лінії фронту (Відео)

Наразі погляди на розв’язання проблеми Донбасу і в РФ і України різні: Україна наполягає на виконанні спершу безпекового компоненту, як от виведення  російських військ з Донбасу, повернення під контроль окупованої частини україно-російського кордону, а вже потім проведення на звільненому Донбасі виборів за законами України, Росія ж наголошує на виконанні спершу політичних умов, як от особливий статус Донбасу і проведення виборів без виведення звідти військ.

Читайте також: Зеленський назвав своє головне завдання під час зустрічі «нормандської четвірки» (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook