Генерал в інтерв’ю назвав прізвища тих, кого з ФСБ Росії відкрито перевели на роботу в СБУ (Відео)

Фото - Ростислав Гордон / Gordonua.com

Фото — Ростислав Гордон / Gordonua.com

У 2000-х роках були прямі переведення особового складу з ФСБ Росії у Службу безпеки України. Про це заявив екс-голова Головного управління СБУ в Луганській та Донецькій областях Олександр Петрулевич в програмі «Гордоон» на телеканалі «112 Україна«.

«Починаючи з голови служби пана Якименка (Олександр Якименко очолював СБУ з січня 2013-го до лютого 2014 року), який був громадянином РФ. Відтак підбір, який здійснювався у Службу безпеки до його призначення, після його призначення… Приклади можна називати нескінченно… Я вам так скажу – були прямі переведення з Федеральної служби безпеки РФ у СБУ у 2000-х роках. Як приклад назву – майор Дмитро Панфьоров у Луганському управлінні, який прийшов 10 березня 2013 року. І потім з’ясовується, що майора Панфьорова скеровано прямим переведенням із ФСБ у СБУ за часів начальника СБУ генерала Олександра Третьяка».

Петрулевич також зазначив, що зараз  російської агентури в Україні ще більше.

Розповів в інтерв’ю генерал СБУ і про те, як сепаратисти захоплювали будівлю СБУ в Луганську, як українські спецпідрозділи одразу ж збирались її штурмувати, та чому це не вдалося.

Розповів Петрулевич і про те, хто і як звільнив його з полону, коли він сидів «на підвалі» у бойовиків та як ті вбили його батька, а також про чимало іншого.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook