Генерал бундесверу: На Донбасі відкрилася сутність політики Кремля

19Найближчим часом Росія не буде нападати ані на країни НАТО, ані на Балтію, щоправда, на Сході України ситуація залишається катастрофічною та саме тут існує найбільша небезпека. Таку думку висловив 65-річний генерал бундесверу у відставці та екс-командувач об’єднаних сил НАТО Брюнсум Ганс-Лотар Домрезе, повідомляє телеканал новин «24» з посиланням на німецькі ЗМІ.

Генерал дивується, що діють санкції, але торгівля з Росією триває. З його точки зору, абсолютно зрозуміло, що НАТО й Захід не мають наміру нападати на Росію. Він заявив: «Не скажу, що Путін має намір напасти на нас. Але у 2014 році російський уряд порушив кілька міжнародних угод, було анексовано Крим, а на Сході України у них перебуває більше танків, аніж у бундесверу. Тому взаємини із НАТО і Заходом стали прохолоднішими».

Але чи чекати європейцям російського нападу, принаймні в регіоні Балтії? «З військово-технічної точки зору, вони можуть це зробити, бо мовиться про невеликі країни. Але навіщо? Там немає нафти, вихід до Балтійського моря Росія має. Це стало б сумнівним досягненням, а втрати були б величезними та ще ризик Третьої світової війни. Не думаю, що президенту Путіну та його радникам подобається така ідея. Тож там, в країнах Балтії, ситуація є стабільною», – підкреслює він. А «відкритою раною на тілі Європи» генерал назвав український Донбас.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook