Гелетей на засіданні ТСК щодо Іловайська закликав не робити з війни «політичне шоу

загруженноеМіністр оборони Валерій Гелетей на засіданні парламентської тимчасової слідчої комісії (ТСК) з Іловайску закликав не робити з війни «політичне шоу». Про це він заявив в ході засідання Комісії.

«Тут є таємні речі, тут є розвідка, тут є співвідношення всіх процесів, які були. Це була війна, а ми робимо з цих процесів політичне шоу. Не робіть цього», — заявив він у відповідь на запитання голови комісії нардепа Андрія Сенченка про те, на якій підставі засекречені навіть списки загиблих і нагороджених «Іловайском котлі».

«Ми очікували, що сядемо і пояснимо, щоб це були люди, у яких є допуск. Щоб вони побачили, що тут є речі, які не те, що журналісти, а обмежена кількість людей повинні бути допущені. Тут є не тільки розвідувальну, а відповіді на питання, які шукає Путін: чому зупинили його війська під Іловайском. Треба подякувати всім, хто там є. Так, є певні проблеми, але кожен бій — це і втрати російської сторони», — зазначив міністр оборони.

Нагадаємо, в кінці серпня в Іловайську Донецької обл. сили АТО потрапили в оточення російських військ. В ході боїв українські війська понесли великі втрати.

Так, за даними Гелетея, в бою під Іловайском загинули 107 українських військових і понад 300 — російських.

Нещодавно в одному зі своїх інтерв’ю президент України Порошенко заявив, що підкріплення під Іловайском запізнилася на три дні.

 112

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook