Газ знову подорожчає? Міністр фінансів підтвердила, що такі переговори з МВФ Україна продовжує (Відео)

газ-горілка до якої підносять сірникУряд України продовжує переговори з МВФ щодо ціни на газ.

Це підтвердила сьогодні Оксана Маркарова на своїй першій прес-конференції у статусі міністра фінансів України, повідомляє 112 Україна.

Читайте також: В Уряді України кадрові зміни: призначені міністри фінансів та у справах ветеранів (Відео)

Кабінет міністрів України продовжує обговорювати з Міжнародним валютним фондом питання підвищення ціни на газ, він залишається одним з ключових для затвердження нової програми співпраці.

«Питання енергетичної реформи і підняття ціни на газ, і, відповідно, підвищення тарифів, які з цим пов’язані, – це одне з питань, яке ми обговорюємо, так», – сказала Міністр.

При цьому Маркарова уточнила, що головних питань обговорення з МВФ два. «Питання бюджету, звичайно, і вихід на ринкові ціни на газ. Тому постанову Кабінет міністрів прийняв, зараз йде процес перегляду самих тарифів, і ми ведемо переговори з МФВ для якнайшвидшого виходу на раду директорів», — уточнила вона.

Нагадаємо, з 1 листопада в Україні зросла ціна на газ для населення на 23,5%, тепер газ коштує 8 550 гривень за тисячу кубометрів.

Раніше відразу після рішення Кабміну про підвищення тарифів Україна і МВФ досягли згоди щодо нової програми stand-by на 3,9 млрд доларів.

Читайте також: «Нафтогаз» назвав точну ціну на газ із 1 листопада, яка стоятиме в платіжках українців

На відео — з 15 хв

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook