Гарячі жарти студентів ТНЕУ на фестивалі гумору (Фото)

я12Шість збірних команд змагалися на фестивалі гумору на кубок ТНЕУ «Студ-ліга сміху – 2017». Організаторами виступили колектив відділу гуманітарної освіти та виховання і первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.

Змагалися такі команди: «Квартал фінанси 95» факультету фінансів, «Шукаємо спонсора» факультету комп’ютерних інформаційних технологій, «Я ту сесію не здам» факультету економіки та управління, «Ва-Банк» факультету банківського бізнесу, «Львівська, 9» факультету обліку і аудиту та «Жарти в сторону» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій демонстрували зі сцени актового залу іскрометний гумор, кмітливість і миттєві веселі експромти.

Публіка гаряче підтримувала своїх улюбленців охочих вміло і доречно пожартувати. «Бути студентом ТНЕУ – круто!» – такою була тема фестивальної програми.

я4

Гумористична зустріч містила три конкурси.

Перший – візитка. «А у нас на факультеті (в інституті, коледжі)…», – представлення збірної команди.

Другий – розминка. «Якщо добре подумати, то…», – жартівливі відповіді команд на два запитання від журі.

Третій – домашнє завдання. «Студенти ТНЕУ – найкращі в навчанні і в…».

я8

Високоповажному журі було непросто виставляти бали молодим і енергійним студентам-веселунам. Та все ж після третього конкурсного завдання було визначено переможців.

я9

Голова журі Тарас Мірошниченко – ведучий розважальних програм, капітан збірної команди Донбаського державного педагогічного університету, чемпіон Донецької ліги КВН. Члени журі: Ігор Романець – директор Навчально-наукового центру інформаційних технологій ТНЕУ, Антон Шевчук – голова первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ.

я10

Третє місце посіла команда «Квартал фінанси 95» факультету фінансів, яка отримала диплом III ступеня та цінний подарунок, друге місце здобула команда «Львівська, 9» факультету обліку та аудиту, яка отримала диплом II ступеня та цінний подарунок. А диплом I ступеня, цінний подарунок та перехідний Кубок ТНЕУ було вручено переможцям фестивалю гумору «Студ-ліга сміху – 2017» збірній команді «Я ту сесію не здам» факультету економіки та управління.

я11

Подарунки переможці отримали від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ, а усіх учасників відзначено грамотами за участь.

я13

я14

я16

я17

я18

я19

я20

я21

я22

я23

я24

я25

я27

я28

я29

я30

я31

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook