Гаряча вода в Києві: газ уже є, залишилось відновити постачання теплої води

ф1Відновлення централізованої подачі гарячої води в столиці тепер залежить лише від КП «Київтеплоенерго».

Як повідомляє сайт «Нафтогазу», сьогодні на підставі раніше підписаної мирової угоди «Нафтогаз» і комунальне підприємство підписали угоду на постачання газу. При цьому, йдеться в повідомленні, «Київтеплоенерго» отримало ліміт газу на другу декаду жовтня, що вже триває.

«Сподіваємося, що гаряче водопостачання у столиці буде відновлено максимально швидко. Договір з «Київтеплоенерго» укладений на тих умовах, які прямо визначені законодавством. Ми пропонували це компанії ще навесні. Ми сподіваємося, що, якщо в інших містах хтось змінюватиме керуючого теплопостачальним підприємством, усі необхідні дії будуть вжиті заздалегідь, щоб не спричиняти незручностей споживачам. Усі спірні питання між суб’єктами господарювання треба вирішувати вчасно і виключно в правовому полі», — заявив перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома.

Згідно з мировою угодою, Київтеплоенерго стає правонаступником за всіма договорами Київенерго з Нафтогазом та, відповідно, за борговими зобов’язаннями на суму близько 2,4 млрд грн. Сторони погодилися, що питання штрафних санкцій, щодо яких ще не завершилися судові процеси, не є предметом регулювання мирової угоди та будуть вирішуватись окремо у судовому порядку.

Читайте також: Гаряча вода в Києві: «Нафтогаз» назвав точну дату відновлення подачі

9 жовтня, як повідомляла  ІА «7 Днів-Україна», у «Нафтогазі» заявляли, що гаряча вода в оселях мешканців Києва має з’явитись не пізніше, як за тиждень. Того дня «Київенерго» підписало з «Київтеплоенерго» мирову угоду про правонаступництво боргів, відтак після її юридичного затвердження ця угода вступила в дію.

Читайте також: Перше місто України оголосило про початок опалювального сезону

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook