Харківська вбиральня отримала перемогу в конкурсі на кращу туалетну кімнату України (Відео)

фото: Суспільне

фото: Суспільне

У столиці діє музей історії… туалету. Днями тут підбили підсумки конкурсу на кращу туалетну кімнату, що має назву Найкраща туалетна кімната  «BEST WC». Переможцем визнано вбиральню із Харкова, реконструкція якої коштувала понад 5 млн гривень.

Туалет у парку Горького визначили переможцем у номінаціях «Інклюзивний туалет» та «Громадські вбиральні», розповів Суспільному речник парку Андрій Кравченко.

За його словами, заявку на участь у конкурсі «BEST WC» парк подавав влітку.

Кравченко зауважив, що підприємство подавалося на конкурс не заради нагород, а заради популяризації теми доступності туалетів.

«Ми порівнюємо те, що бачимо у парку, і те, що бачимо деінде, і розуміємо, що ми найкращі», — сказав він.

Переможці отримали диплом і наліпку-емблему.

Конкурс проводиться другий рік поспіль, вказано на офіційній сторінці Музею у Facebook.


«Волонтери «BEST WC» у 2019 році проінспектували більш ніж 600 закладів України, а комісія обрала 25 найкращих громадських туалетних кімнат. Критерії оцінювання були наступними: Чистота, Технологічність, Зручність, Дизайн», — йдеться у повідомленні.

У номінації «Інклюзивний туалет», окрім вбиральні у парку Горького, відзначили Київський театр оперети, Парк Наталка (Київ), Аеропорт «Київ», Молодий театр (Київ), КМДА (Київ) та одеський ресторан. У номінації «Громадські вбиральні» — Парк Наталка (Київ), Громадська вбиральня на Андріївському узвозі (Київ).

Туалет у парку Горького відкрили після оновлення на початку 2019 року. У проєктах бюджету вказувалося, що на його реконструкцію виділяли 5,6 млн грн. У туалеті є акваріум, а з динаміків лунає спів птахів.

Дивіться у відео Best WC:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook