Харківська ДТП: за рік слідства «білих плям» у резонансній справі побільшало (Відео)

Зайцева КП в суді за склом прямоСлідсто у справі ДТП, внаслідок якої у Харкові 18 жовтня 2017 року загинули 6 перехожих, за рік обставини і причини аварії не прояснило, оскільки щодо підозрюваної водійки «Лексуса» під час розгляду справи в суді з’являється все більше  «білих плям».

Так, що ближче до рішення суду, то засідання все частіше відкладають через хвороби підсудних.

Прокурори і слідчі не врахували факт, що на момент скоєння ДТП Олена Зайцева була за кермом без документів.

Читайте також: Саме той ракурс: момент ДТП з масовими жертвами у Харкові (Відео)

Так само незрозуміло остаточно, чи була вона «під кайфом»: опіати, знайдені в її організмі при першому аналізі, підтвердити чи спростувати повторним аналізом неможливо, оскільки матеріалу для аналізу рік тому було взято замало, а лікар-нарколог, який забирав цей матеріал, — в суді так і не з’явився. Вона, кажуть сусіди, може переховуватись в Прибалтиці.

Читайте також: Прокуратура пояснила, чому зникли обтяжуючі обставини щодо Зайцевої у справі смертельної харківської ДТП (Відео)

Є в справі й інші вагомі, але так і не з’ясовані нюанси, як от не знайдені і навіть не опитані свідки, які могли б пролити світло на обставини аварії.

Читайте також: Справа смертельної харківської ДТП: свідок розповів про водія, який міг брати участь у перегонах з Зайцевою і втік з місця аварії (Відео)

Також досі не встановлені швидкість «Лексуса» та «Таурега», з яким джип зіштовшнувся, а потім вилетів на тротуар, де збив перехожих.

Читайте також: Смертельна ДТП у Харкові: експертиза дала фатальні результати

Відтак потерпілі, які в річницю трагедії згадували своїх рідних, що загинули у харківській аварії, у правосуддя і те, що винуватців кривавої ДТП таки покарають належно, — вірять мало.

Читайте також: «Зайцева буде намагатись уникнути покарання», — жертва харківської ДТП про рік після аварії (Відео)

Більше про «білі плями» у резонансній справі харківської ДТП — у сюжеті ТСН.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook