Ганна Гопко: «Своїми заявами про необхідність прийняття «формули Штайнмаєра» Вадим Пристайко чинить тиск на українське суспільство — це дуже небезпечна гра» (Відео)

Ганна Гопко

Ганна Гопко

«Міністр закордонних справ Вадим Пристайко своїми заявами про необхідність прийняття «формули Штайнмаєра» створює конфлікт всередині суспільства, про це в ефірі «Прямого» заявила народний депутат Ганна Гопко.

Вона наголосила, що для тих людей, які хочуть збільшення соціального добробуту, чи тих, хто готовий  віддати життя за країну, за перемогу — дана заява створює несприйняття.

«Це дуже небезпечна гра, яку розпочав президент Зеленський, коли він не представив українському суспільству чіткої стратегії: що буде робити Україна із відновленням територіальної цілісності й суверенітету, як ми повертатимемо і Донбас, і Крим в тому числі», — сказала вона.

Також Гопко зазначила, що Зеленський відійшов від принципів 2016 року, згідно з якими врегулювання ситуації на Донбасі базувалося на першочерговому виконанні безпекового компонента Мінських домовленостей.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook