Російський найманець визнав, що бойовики вже не хочуть воювати за «ДНР»

Жучковський в камуфляжі з флягою на фоні натовпу літоТак звана «армія ДНР» без допомоги регулярної армії Росії не здатна протистояти українським військам навіть тиждень. Це визнав блогер-симпатик «руского міра» і бойовик «ДНР» Олександр Жучковський.

Так званий «Перший Армійський корпус» чи «армію ДНР» Жучковський вперто називає «ополченням», бо, стверджує, насправді це зовсім не армія, як «ДНР» — не держава.

«Ми (тобто ополчення, без ЗС РФ) поступаємося ЗСУ за всіма параметрами», — визнає бойовик «ДНР».

Читайте також: 150 млрд рублів на утримання «ДНР» витратила Росія за рік

Крім поганого матеріального забезпечення, яке без Росії і зовсім зійде на нуль, Олександр Жучковський пише і про вкрай низький моральний дух бойовиків, який з настроями 2014 року — початку «рускої вєсни» на окупованому Донбасі — вже не порівняти.

Читайте також: «Ми інструмент розграбування Донбасу», — бойовик і «депутат парламенту» про справжню ситуацію в «ДНР»

«Це настрій людей смертельно втомлених, морально пригнічених, які сидять другий рік в глухій обороні і «на голці» — строго дозованої допомоги, обумовленої строгими директивами «з великої землі», — визнає російський найманець.

Читайте також: Бойовики «ДНР» не приховують, що у їх «армії» — бардак

Він пише, що нині воювати за самопроголошені «ДНР» і «ЛНР» не хочуть не тільки мешканці окупованих територій, а й самі бойовики «армії ДНР».

«Якщо говорити про простий народ (який нібито можна поголовно поставити по одному указом під рушницю), то народ спочатку висловлювався за приєднання до Росії, очікуючи другого пришестя» (після Криму) «зелених чоловічків». А тепер навіть не все ополчення готове відстояти ЛДНР (значна його частина зараз — люди, які прийшли за зарплати)», — визнав Жучковський.

Читайте також: «Самі без допомоги Росії ми і тижня проти ЗСУ не протримаємося», — бойовик «ДНР» Жучковський

 

ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook