Футболісти тернопільської «Ниви» зустрілися із учнями медичного ліцею (Фото)

фото: Професійна футбольна ліга

фото: Професійна футбольна ліга

Нещодавно гравці футбольного клубу «Нива» Тернопіль провели зустріч із учнями Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальньоосвітня школа І-ІІІ ступенів — медичний ліцей №15″.

З школярами зустрілися гравці клубу Максим Механів, Роман Волохатий, Андрій Різник, Ігор Кохман і Тарас Мороз.

У першій частині заходу гравці та учні школи мали змогу поспілкуватися у актовому залі.

Діти ставили гравцям різноманітні запитання, взяли сотні автографів та зробили безліч селфі з кумирами, інформує сайт Професійна футбольна ліга.

Від футбольного клубу «Нива» директору школи Тетяні Степанівній Солтис вручили м’яч із автографами усіх гравців команди.

фото: Професійна футбольна ліга

фото: Професійна футбольна ліга

До зустрічі із гравцями учні підготувалися ретельно, адже подарували команді чимало малюнків на футбольну тематику. У подарунок за старання команда запросила усіх учнів безкоштовно відвідати наступний домашній матч у чемпіонаті Другої ліги.

У другій частині зустрічі, що відбулася у спортивному залі, професіональні спортсмени разом зі школярами взяли участь у цікавих естафетах та зіграли у футбол у форматі п’ять на п’ять.

Футбольний клуб «Нива» Тернопіль висловлює подяку керівництву навчального комплексу та вчителям фізкультури за теплий прийом, позитивні емоції та організацію зустрічі! З радістю прийдемо знову!

Пресслужба ПФЛ за матеріалами fcnyva.com.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook