Футболісти ФК «Суми» розпочали весняний сезон із вдало забитих голів (Відео)

Футбольний клуб «Суми» у матчі 27-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги на «Ювілейному» приймав Івано-франківське «Прикарпаття».

На 50-тій хвилині матчу сумські «містяни» забили перший гол у весняній частині турніру – влучним ударом відзначився Богдан Кушнаренко.

Гості відігрались через п’ять хвилин, а до 76-тої хвилини матчу забили ще двічі.

У компенсований арбітром час господарі реалізували пенальті (влучно пробив Артем Шаповаленко).

Відразу після цього арбітр матчу дав сигнал про завершення поєдинку – 3:2 на користь «Прикарпаття».

«Суми» не перемагають шістнадцять матчів поспіль.

Турнірну таблицю першої ліги очолює «Дніпро-1». Дніпряни на чотирнадцять очок випереджають луцьку «Волинь» і на п’ятнадцять – ковалівський «Колос» та харківський «Металіст-1925».

«Суми» йдуть у «зоні вильоту» на 13-му місці «турнірки».