ФСБ виловлює українських заробітчан у Росії і звинувачує у тероризмі

фото: AFP

фото: AFP

Родичі та друзі показаних російським телебаченням Артема Гордієнка, Віталія Кривошеєва та Кирила Пилипенка кажуть, що чоловіки поїхали до Росії на заробітки – виготовляти шкільні фотоальбоми.

Востаннє вони виходили на зв’язок 14 березня, повідомляє iPress.ua

Близькі досі не знають, де перебувають зниклі українці.

Напередодні російська телекомпанія НТВ з посиланням на дані спецслужб повідомила, що 25 громадян України, серед яких троє активістів «Правого сектора», затримані за підозрою в підготовці диверсій на території Росії.

У повідомленні телекомпанії йшлося, що всі затримані 25 осіб, серед яких троє активістів «Правого сектора», підтвердили отримання інструкцій від представників Служби безпеки України. Зокрема, до їхніх завдань входила фотозйомка місць дислокації та пересування військової техніки збройних сил Росії в прикордонних регіонах, а також встановлення контактів з російськими радикальними структурами.

У Службі безпеки України не захотіли коментувати інформацію про затримання в Росії 25 громадян України, які нібито готували диверсії на території семи регіонів федерації, назвавши її маячнею.

Перший віце-прем’єр України Віталій Ярема заявив, що Київ не отримував від Росії офіційної інформації про затримання на її території 25 українців за підозрою у підготовці терактів. «Я думаю, що це черговий фейк. Ніякої офіційної інформації з цього приводу до нас не надходило», – сказав Ярема

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook