ФК «Тернопіль» отримав «бронзу» Другої ліги і вийшов у Першу

ТернопільФК «Тернопіль» здобув бронзові медалі чемпіонату та вийшов у Першу лігу.

Такий результат муніципали Тернополя отримали за підсумком останнього туру у Другій лізі Чемпіонату України з футболу. Нагадаємо, суперником тернополян у цьому матчі був претендент на золоті нагороди — дніпродзержинська «Сталь». Підсумок зустрічі — бойова нічия 1:1.

І «Сталь», і ФК «Тернопіль» забезпечили собі вихід у Першу лігу ще до останнього туру. Втім, обоє суперників на цей матч мали достатньо мотивації. Дніпродзержинці в разі перемоги отримали б «золото» чемпіонату Другої ліги. ФК «Тернопіль», у свою чергу, без перемоги ризикував втратити «бронзу».

Відтак вболівальники стали свідками справжнього бою на Центральному стадіоні Тернополя. Уже на 10 хвилині «Сталь» вийшла вперед. Після стандарту не схибив Володимир Адамюк. Господарі зуміли відігратися вже у другому таймі. На 50 хвилині награну комбінацію із розіграшем вкидання з-за бокової замкнув Богдан Семенець.

Крім того, матч іще запам’ятався незадовільною поведінкою тренера гостей, якого арбітру матчу довелося вилучити із тренерської лави. Подробиці — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4 Максима Мукомели.

Мітки: , , , , , , ,