Фірташ привідкрив завісу на український політикум — почав із Порошенка і Кличка

Порошенко-Кличко - перемога!Рішення про висунення Петра Порошенка в президенти України обговорювалося навесні 2014 року на зустрічі у Відні, в якій також брав участь лідер партії УДАР Віталій Кличко. Про це повідомив сьогодні в ході допиту на засіданні суду щодо екстрадиції в США український олігарх Дмитро Фірташ.

«Я був ініціатором зустрічі. Вона відбулася. Мені не дуже зручно обговорювати деталі», — наводить слова Фірташа з зали суду кореспондент ТАСС.

Читайте також. Дмитро Фірташ на суді у Відні відмовився від добровільної екстрадиції у США

«Ми отримували результат, який хотіли — Порошенко став президентом, Кличко — мером», — додав він, відмовившись поширюватися про подальші подробиці зустрічі.

Судовий процес, що почався сьогодні вранці у Відні, зупинений на перерву. Як очікується, слухання продовжаться через годину — півтори, повідомляє кореспондент.

За словами судді, ввечері буде проведено допит міського голови Києва Віталія Кличка з допомогою відеоконференції. Заслуховувати відповіді свідка суд буде в закритому для громадськості режимі. Крім того, суддя викликав сьогодні в якості свідків колишніх президента України Леоніда Кравчука і ще кількох.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook