Фінське село буде виплачувати по 10 тисяч євро за кожну новонароджену дитину

1Фінське село Міехіккяля буде виплачувати по € 10 тисяч за кожну дитину, яка народилася у йогожителів. Таким чином сільська громада хоче підвищити народжуваність. Про це повідомляє Yle.

Сім’я, в якій з’явиться новонароджений, буде отримувати виплати поступово — по $ 1000 на рік протягом десяти років. Єдина умова — щоб дитина і хоча б один з її батьків в ці роки жили в селі.

Раніше влада цього села платила батькам по $ 3 тисячі за дитину. Тепер ці виплати вирішили збільшити. «Чому б не збільшити бонуси, якщо від них є ефект», — сказав мер громади.

Читайте також: Тернополянка оперує своїх пацієнтів з власним немовлям на руках (Відео)

Глава поселення вважає, що цей захід дозволить збільшити народжуваність в два або три рази за 20-30 років. Ще виплати можуть залучити нових жителів. З цією ж метою влади Міехіккяля вже виділяють по $ 4 тисячі тим, хто купує в селі будинок.

Село Міехіккяля знаходиться в провінції Кюменлааксо на півночі Фінляндії. Зараз там живуть приблизно дві тисячі осіб, але чисельність населення постійно знижується. У комуні зараз всього три школи, але одну з них навесні хочуть закрити через недостатню кількість учнів.

Читайте також:  «Якраз це і є справжня Україна», — хор храму УГКЦ Тернополя записав для бійців АТО колядки (Відео)

До подібних заходів збільшення народжуваності фінські села вдаються не вперше. Так, в 2012 році в громаді Лестіярві теж почали виплачувати € 10 тисяч за новонародженого. Через п’ять років влада села продовжила ці виплати.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook