Фінансову підтримку на Тернопіллі отримають насамперед ветеранські громадські організації

unnamedНа громадські організації Тернопільської області планують виділити 320 тисяч гривень.

Питання виділення грошей різного роду активістам обговорили виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської обладміністрації Іван Бабійчук та директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський під час робочої наради, що відбулася сьогодні, 24 лютого, в ОДА.

Читайте також. Дві тернопільських студентки матимуть щомісяця про 1000 грн від Кабміну

Зокрема, за словами Вадима Боярського, кошти на підтримку статутної діяльності організацій ветеранів у 2015 році в сумі 250 000 грн розподілять на засіданні комісії з розподілу бюджетних коштів громадським організаціям (об’єднанням) ветеранів, склад якої затверджений розпорядженням голови обладміністрації від 31 липня 2014 р. №294-од.

- Щодо коштів на підтримку статутної діяльності організацій інвалідів у 2015 році, то планується виділити 70 000 грн, — продовжив Вадим Боярський. – Їх розподілять на засіданні комісії з розподілу бюджетних коштів громадським організаціям (об’єднанням) інвалідів.

Читайте також. Посадовець реєстраційної служби вийшов під заставу у розмірі 365 тисяч гривень

У свою чергу, Іван Бабійчук відзначив, що громадські організації ветеранів, до числа яких входить 15 організацій і 7 громадських організацій інвалідів – це ті структури, які першочергово потребують фінансової підтримки.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook