Фільм «Дебальцеве»: унікальні кадри про унікальну військову операцію війни з російським окупантом на Донбасі (Відео)

ф2Дебальцееве як статегічний населений пункт від початку збройної агресії РФ проти України бійці ЗСУ утримували 9 місяців, та в лютому 2015 року під загрозою повного оточення ворога отримали наказ українського командування вийти з міста. В ході цієї спецоперації загинуло 179 українських бійців, десятки були поранені, а понад сотня потрапила в полон і подальша доля цих бійців невідома.

Документальний фільм «Дебальцеве» до четвертої річниці однієї з найзнаковіших військових операцій війни на Донбасі зробив режисер Євген Степаненко, який сам ветеран АТО і знає про бої за Дебальцеве не з чуток.

Відео фільму опублікував на своєму каналі Генштаб Збройних сил України.

Дебальцевська операція, кажуть українські військові, — це були перші бої з ворогом, коли бійці ЗСУ зрозуміли, що воюють на Донбасі не з місцевими бойовиками, а з військами регулярної армії Росії.

У документальну стрічку «Дебальцеве» увійшли унікальні матеріали, які досі не публікувались: відео, зняте самим українськими бійцями під час боїв за Дебальцеве, карти військових операцій, знімки з поля бою та під час виходу підрозділів ЗСУ з Дебальцевого.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook