«Філармонія є домом духовного піднесення, очищення, збагачення», — Сергій Тарашевський (Фото)

n-Тернопільська обласна філармонія відзначила 75-річчя з часу заснування у празник Зачаття Пресвятої Богородиці Святою Анною, 22 грудня.

Того вечора було багато нагород і привітань. Так, від ім’я обласної ради ювілярам зичив здоров’я перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський.

Читайте також. Ювілей: усі зірки Тернопільської філармонії – в одній святковій програмі (Відео)

- Філармонія є домом духовного піднесення, очищення, збагачення, що дає нам необхідну життєву силу для майбутнього, – наголосив Сергій Тарашевський. – Нині ми усі живемо під гаслом «Україна – єдина країна». Мистецтво, пісня, танок, музика – це саме те, що завжди об’єднувало і буде об’єднувати людей. Митці високого ґатунку, а саме такими є колективи обласної філармонії, несуть дух патріотизму, любові до рідної землі, до власної держави.

Тернопільська обласна філармонія, підкреслив він, підкорила серця не лише жителів України, а й багатьох держав світу. Вона репрезентувала Україну як державу, яка зберігає традиції, береже та шанує багатовікову культуру, доносячи її до сердець інших народів та національностей як країну мирну та толерантну. Про це повідомив сайт обласної ради.

- Це велика місія мистецтва. І цю місію наша філармонія виконує якнайкраще. Велика шана та подяка Вам за це! – додав він.

Читайте також. Тернопілля: актрису Марію Гонту та інших номінантів обласної премії нагородять урочисто

Сергій Тарашевський нагородив працівників філармонії грамотами обласної ради, відзнаками «Подяка голови обласної ради» та цінними подарунками. Нагороди були і від керівництва обласного центру. Їх вручав міський голова Сергій Надал.

На свято Тернопільської обласної філармонії завітали ветерани сцени, керівники обласних філармоній з усієї України, шанувальники  мистецтва. Колектив закладу подарував гостям святковий концерт.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook