Фермер із Буковини зібрав серед зими урожай тропічних фруктів і поділився секретами їх вирощування (Фото)

фото:  Укрінформ

фото: Віталія Олійника (Укрінформ)

Надворі зима, а в саду фермера із села Кам’янки, що на Буковині, Івана Галіпа — літо у розпалі. Саме час збирати екзотичні фрукти, які дозріли і радують  родину працьовитих Галіпів.

Чоловік уже третій рік поспіль саме цієї зимової пори збирає достиглі плоди папаї, авокадо, пітахії або фрукта дракона, кавового дерева, бананів, ананасів, мандаринів, апельсинів й півторакілограмових лимонів.

Як йому це вдається? Фермер поділився секретами успішного вирощування фруктів із кореспондентом Укрінформу Віталієм Олійником.

Втілювати свою дитячу мрію в життя майбутній фермер почав ще кілька років тому. Викупив стару пилораму, на якій працював столяром, і на її місці почав споруджувати великі підземні теплиці.

Чоловік каже, потратив чимало грошей і здоров’я на спорудження саду, але результат того вартий.

Зараз площа двох термотеплиць буковинського фермера сягає близько 600 квадратних метрів. Садівник висадив тут десятки екзотичних саджанців, адаптованих до українського клімату.

фото: Віталія Олійника (Укрінформ)

фото: Віталія Олійника (Укрінформ)

Наразі у теплицях садівника з Буковини є близько 200 видів різних рослин. І з кожним роком фермер намагається розширювати асортимент вирощених у власних теплицях фруктів. Спочатку були банани, ананаси, кавове дерево, мандарини і лимони, пізніше додалися авокадо, папая, у планах – манго, вуличний інжир, гранати тощо.

Цього року інтенсивно вродили мандарини, лимони. Господар каже, що плоди київського крупноплідного сорту сягають до півтора кілограма. В іншій теплиці розрослися банани. Дозріває і тропічна папая.

Фермер радіє, що з кожним роком він отримує все більше зиску від своєї роботи. Але зізнається, що до повернення вкладених у цю справу грошей ще далеко.

фото: Віталія Олійника (Укрінформ)

фото: Віталія Олійника (Укрінформ)

Оскільки Кам’янка — одне із найбільших сіл у Чернівецькій області, то основними покупцями буковинського фермера стають якраз його односельці.

- Люди знають, в яких умовах я це вирощую, не використовую хімії. Розуміють користь від таких фруктів, тому й беруть часто наші плоди. На ринки ще ні разу не вивозили, все на місці розбирають. Тому на брак покупців не скаржуся, – запевняє Галіп.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook