Фальсифікована горілка забрала вже 65 життів, кількість отруєних наближається до півтори сотні

горілка отруйна дуже крупно етикетка на пляшці пшеничноїЗа останню добу від фальсифікованого алкоголю на основі метилового спирту померла ще одна людина.

Помер чоловік на Харківщині, а загалом кільксть померлих від сурогату на сьогоднішній ранок складає 65 людей, отруєних — 143. Про це повідомляє прес-служба Держспоживслужби:

Станом на 9:00 20.10.2016 в країні зареєстровано 143 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 65 завершилися летально.

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області зареєстровано новий летальний випадок у мешканця с. Первомайське Дворічанського району, якому за результатами судово-медичної експертизи було встановлено діагноз «отруєння метиловим спиртом». Загальна кількість випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем по Харківській області становить – 97, з них померли – 50. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 41 померлого.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби Донецькій, Луганській, Житомирській областях, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося — 46 осіб, з них померли — 15). Кількість постраждалих по кожній області наступна:

1) Миколаївська область (м. Миколаїв): отруїлося – 6 осіб, померло — 5;

2) Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, з них померла —  1 особа;

3 ) Дніпропетровська область (с. Катьощине Томаківського району): 8 осіб, померло  — 2;

4) Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло;

5) Луганська область (м. Рубіжне): отруїлося та померло — 2 особи;

6) Запорізька область (Вільнянський район):отруїлося – 18 осіб.

Згідно з результатами судмедекспертизи у 47 померлих виявлено в крові метанол (Харківська область – 41, Миколаївська область – 5, Житомирська –1).

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook