Факти злочинної діяльності російських найманців на Донбасі документує ООС

6Командувач ООС генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з прокурором Богданом Оринчуком щодо збирання доказів злочинів російських найманців на Донбасі. Про це Depo.Донбас повідомили в прес-центрі ООС.

А задокументовано немало. За словами прокурора, з вини бойовиків34 людини було вбито, 28 — поранено, зазнали пошкоджень та руйнувань різного ступеня 217 житлових будинків, 36 інших об’єктів цивільної інфраструктури та 12 транспортних засобів. Проведено понад 300 різних експертиз вилучених предметів. Досудовим розслідуванням встановлено причетність 12 осіб до вчинення злочинів проти цивільного населення, яким повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, — російським офіцерам та генералам.

Акцентувалася увага на всебічному фіксуванні фактів збройної агресії Росії, насамперед обстрілів населених пунктів та інших об’єктів цивільної інфраструктури на території Донецької та Луганської областей і фінансування Російською Федерацією тероризму.

Як повідомив прес-центр ООС, нині зібрано достатньо доказів, які найближчим часом будуть спрямовані Міжнародному кримінальному суду.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook