Фахівці з різних регіонів у Тернополі думають, як безадресну допомогу зробити адресною (Фото)

P1010061-nЗасідання секції Асоціації міст України з питань соціального захисту проходить у Тернополі.

На зустріч, що триватиме протягом 29-30 січня, приїхали представники органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту з усієї України.

Читайте також. Уся інформація про оголошені конкурси і торги – на сайті міськради Тернополя

Присутній і представник Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко. Про це повідомляє сайт міської ради.

- Цими днями у Тернополі триває засідання секції Асоціації міст України на тему соціальної політики, що проводиться за сприяння проекту «USAID» та Агентства США з міжнародного розвитку, — каже міський голова Сергій Надал. – Для проведення цієї зустрічі обрали Тернопіль, адже у місті реалізовується чимало ініціатив, які цікаві на всеукраїнському рівні, наприклад, «Карта тернополянина».

Основна мета зустрічі – почути від практиків із різних регіонів, тобто представників Асоціації міст, пропозиції щодо вирішення проблемних аспектів у формуванні сфери соціального захисту, системи надання соцпослуг, житлових субсидій і т. ін.

Читайте також. Тернопільські дитсадки тепер – під пильною увагою, запевняє міська влада

- Сьогодні у Тернополі зібралися практики, які знають проблеми соціального забезпечення на місцях, і їхня думка є надзвичайно важливою при прийнятті тих чи інших рішень, — розповідає директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко. – Враховуючи ряд змін, які нині відбуваються у державі, ми повинні максимально ефективно використовувати фінансові ресурси для тих, хто їх найбільше потребує. І насамперед перевести безадресні принципи надання допомоги в адресні, щоб їх персонально отримував той, хто їх потребує і сам вирішував на що, на які потреби їх спрямувати.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook