Резонансне вбивство в Києві: причина у «діамантових прокурорах» чи сотнях кілограмів золота? (Відео)

Місце вбивства Сергія Кисельова 5 березня в Києві

Місце вбивства Сергія Кисельова 5 березня в Києві

Екс-власника ювелірного заводу Сергія Кисельова 5 березня в Києві могли убити з кількох причин: щоб розвалити у суді справу «діамантових прокурорів», приховати розкрадання цінностей, що фігурували у цій справі як докази, або вкрасти сотні кілограмів золота і діамантів, які Сергій Кисельов якраз забрав із державного сховища.

Такі версії причин навмисного вбивства Сергія Кисельова висунули фахівці і люди, які знали убитого, у сюжеті ТСН тиждень.

Версію вбивства з корисливих мотивів поліція розглядає як пріоритетну, однак наразі офіційно нічого нового в розслідуванні резонансного вбивства правоохоронці поки не повідомляли.

Тим часом, заговорили люди, які добре знали убитого і обставини кримінальних проваджень, у яких фігурували цінності вбитого ювеліра.

Читайте також: Гучне вбивство у Києві: вбивця поліцейський? (Відео)

Кисельова могли вбити, щоб розкрадання коштовних доказів, до яких мали доступ слідчі, не було розслідуване взагалі, вважає екс-прокурор Генпрокуратури Віталій Касько.

Читайте також: Сьогоднішня стрілянина в Києві: убитий — важливий фігурант у справі «діамантових прокурорів»

Кисельов впізнав діаманти свого заводу, які проходили по іншій справі. У 2010-му в справі за підозрою Кисельова в підробці документів і печаток ювелірного заводу вилучили 500 кг золота, 300 кг срібла, 2 мільйони доларів США  і рідкісні колекції золотих монет і алкоголю. Все це мало зберігатись у сховищах Мінфіну, та Кисельов побачив своє майно, зокрема діаманти, по телевізору, коли показували докази, вилучені в «діамантових прокурорів».

Читайте також: Вбивство в Києві фігуранта справи «діамантових прокурорів»: все, що відомо (Відео)

З’ясувалось, що зі сховища зникло багато  - 400 кілограмів золота — і саме цю нову справу не дали розслідувати. Як заявив Касько, нитки могли потягтись до високопоставлених посадовців часів Януковича. Не виключено, що Кисельова убили, щоб замести сліди назавжди.

Із вбивством Кисельова справа діамантових прокурорів у суді, найвірогідніше розвалиться, кажуть екс-прокурори ГПУ, яку розслідували цю справу.

Читайте також: Стріляв професіонал: експерт вказав на важливі нюанси у резонансному вбивстві в Києві (Відео)

Журналіст Наталія Шумак, яка добре знала  Сергія Кисельова, каже, він підозрював, що його уб’ють. Смеретельний постріл у Сергія Кисельова зробили, коли він забрав зі сховища майже все. Де ці діаманти і золото зараз — невідомо.

Подробиці — у сюжеті ТСН тиждень

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook