Євромайдан у Тернополі остерігається провокацій. Спроби вже були — Ігор Черепанський

Комендант наметового містечка Ігор Черепанський виступає на Євромайдані Тернополя

Комендант наметового містечка Ігор Черепанський виступає на Євромайдані Тернополя

Цієї ночі близько 2-3 години до бочок у наметовому містечку Євромайдану у Тернополі підійшли троє молодиків. Спочатку просто грілись, потім все голосніше почали розмовляти, врешті дійшло до викриків «Я вор, я сідєл!». Спочатку провокаторів намагались втихомирити чергові нометового містечка. Коли це не допомогло, втрутились міліціонери. Про це розповів ІА «7 Днів-Україна» голова громадської організації «Європейський погляд», комендант наметового містечка Євромайдану у Тернополі Ігор Черепанський.

Спроба провокації була і вчора близько 18 години, розповідає Ігор Черепанський. Неадекватний молодий чоловік, вірогідно, дуже п’яний, піднявся на сходи театру, вирвав мікрофон у ведучого -на цей час це був Dj Фаля — та почав вигукувати нецензурщину. Молодика відразу ж забрали.

До провокацій, каже комендант наметового містечка Ігор Черепанський, Євромайдан у Тернополі готовий — про можливість провокацій організаторів Майдану попереджали різні джерела. А міліції Тернопільщини Євромайдан у Тернополі дуже вдячний за професійну охорону громадського порядку, запевняє Ігор Черепанський.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook