Євромайдан розігнати неможливо – Філарет

Патріарх Філарет. Фото ua.money.comments.ua

Патріарх Філарет. Фото ua.money.comments.ua

Голова Української православної церкви Київського Патріархату Філарет наголосив, що українська влада не повинна брехати, а має совісно і прозоро провадити державну політику. Про це він заявив у п’ятницю, 13 грудня, заявив назасіданні загальнонаціонального круглого столу «Об’єднаємо Україну», повідомляє iPess.ua.

«Якщо Україна підпише угоду із Митним союзом, то збереться ще більший майдан і це треба передбачати», — закцентував Філарет.

Він дав кілька порад українській владі на шляху стабілізації ситуації в країні: «По-перше, має бути гарантія, що Україна йде в Європу, а не в Митний союз. Друге: не застосування сили. Бо її застосування викликає зворотну силу, а це означає громадянську війну. Ми хочемо громадянської війни?

«Ніхто цього не хоче! А якщо ми не хочемо, то не треба робити підстав для виникнення громадянської війни», — наголосив голова УПЦ КП.

Філарет наголосив, що Євромайдан розігнати неможливо.

«Тут говорили про те, що в протестувальників були порушення закону. Захопили міську раду, профсоюзи, Жовтневий палац. Чому це трапилося? Тому, що до них вжили насильство. І так може все наростати. Тому не треба застосовувати силу. Реальністю є те, що Майдан розігнати не можливо доти, доки не буде вирішене головне питання — це входження в ЄС», — закцентував він.

Голова УПЦ КП також закликав Януковича не застосовувати силу і випустити невинних студентів, яких незаконно арештували.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook