Євробачення-2018: всі підсумки (Відео, Таблиця результатів)

ф2У Лісабоні в ніч на 13 травня відбувася фінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018, участь у якому взяли 43 країни (до фіналу пройшли 26).

Євробачення-2018 ознаменувалось величезною різницею між між оцінками професійних журі та голосуванням глядачів багатьох країн: глядачі віддавали голоси за виконавців, яким журі професійних музиканітів та продюсерів давало невисокі бали, або й не давало балів узагалі.

Показовими у цьому плані є оцінки виступів представників Італії та конкурсанта з України. Melovinу дали 11 балів професійні журі лише двох країн:

Азербайджан — 6 балів

Молдова — 5 балів.

Натомість за нього віддавали голоси глядачі з 18-ти країн (119 балів):

Вірменія — 4

Азербайджан — 8

Білорусь — 12

Болгарія — 1

Кіпр — 2

Чехія — 12

Македонія — 4

Франція — 4

Грузія — 8

Ізраїль — 7

Італія — ​​8

Латвія — 3

Молдова — 10

Чорногорія — 7

Польща — 12

Португалія — ​​4

Росія — 8

Сан-Марино — 5.

Підсумкова таблиця результатів Євробачення 2018

ф1

У загальному підсумку Україна — на 17-му місці (сімнадцяте з сорока трьох — такий результат провальним назвати ніяк не можна).

17-те місце в таблиці під час голосування професійного журі довго утримувала Італія. Так коли до балів журі додались голоси глядачів, Італія у кінцевому результаті за пісню із соціальним змістом та текстом, що зворушує і підіймає силу духу одночасно, посіла 5 місце.

Так само очевидну різницю у смаках українців та і професійного журі показало голосування України: Нідерландів, Австрії, Швеції та Словенії, яким віддали високі бали професіонали, серед симпатій українських глядачів не було.

Так голосувало професійне журі України:

12 балів — Франція

10 балів — Ізраїль

8 — Нідерланди

7 — Австрія

6 — Швеція

5 — Словенія

ф7

Так голосували українські глядачі:

12 балів — Ізраїль

10 балів — Чехія

8 балів — Данія

7 балів — Франція

6 балів — Молдова

5 балів — Італія

4 бали — Кіпр

3 бали — Естонія

2 бали — Литва

1 бал — Угорщина.

У підсумку Україна долучилась до перемоги цьогорічного переможця, загалом віддавши йому 22 бали із 24-х можливих.

Виграла ж цьогорічне Євробачення представниця Ізраїлю. Ще до початку півфіналів букмекери ставили її на перше місце. Після півфіналів перемога її була вже не такою очевидною.

Переможець Євробачення-2018 Нетта Барзілай

Переможець Євробачення-2018 Нетта Барзілай

Та зрештою найбільшу кількість балів отримала саме вона.

Примітно, що минулорічний переможець Євробачення Сальвадор Собрал, який привіз Євробачення-2018 у Португалію, пісню Нетти назвав дослівно жахливою і найгіршою серед представлених на цьогорічному конкурсі.

Сам Сабрал, який від часу мминулорічної перемоги на Євробаченні в Києві переніс успішну пересадку серця, вперше за рік вийшов на сцену, виконавши з легендарним бразильським композитором і співаком Каетано Велозо свою переможну минулорічну пісню.

Це був чи не найяскравіший виступ Євробачення-2018, враховуючи конкурсні номери.

Сабрал же, за традицією і правилами конкурсу, а в цьому випадку — за  іронією долі, і передавав перехідний приз Євробачення виконавиці, яка перемогла в Португалії з «жахливою», на думку Собрала, піснею.

Євробачення-2019 буде в Ізраїлі.

Як же все змінило голосування глядачів після балів від професійного журі на Євробаченні-2018, добре видно у відео оголошення глядацького голосування по країнах-учасницях.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook