Євген Марчук: «Росіяни виставили умови, за яких будуть готові повернутися до СЦКК»

Evgeniy-Marchuk-1Усі витрати на утримання російської частини Спільного центру контролю та координації несла Україна, в тому числі, на гарантії їхньої безпеки, повідомляє Кореспондент, спираючись на слова представника України в робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євгена Марчука.

Під надуманим приводом того, що у них були нестерпні умови перебування, росіяни покинули СЦКК. Цей крок викликав незадоволення не лише в Україні, а й у світі, бо провокує ескалацію конфлікту на Донбасі.

Стало відомо, що Росія готова повернути своїх військових до складу Спільного центру з контролю і координації за виконання низки умов. На сторінці Facebook представник України в робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук написав: «Щойно представник РФ у нашій групі з питань безпеки зробив офіційну заяву про те, що Росія готова повернути своїх військових у СЦКК за певних умов. Це твердження положення про СЦКК, їх статусу, гарантій безпеки і т. п.». Марчук уточнив, що всі витрати на утримання російської частини СЦКК несла Україна, в тому числі, на гарантії їхньої безпеки.

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook