Євген Марчук на новій посаді розповів про перспективи співпраці України з НАТО (Відео)

Марчук Євген-крупно лицеКоординатором роботи СБУ з НАТО і ЄС буде Євген Марчук. Про це на брифінгу заявив глава СБУ Валентин Наливайченко.

«В нашій країні починає роботу міжнародний секретаріат з безпеки цивільного співробітництва між Україною і НАТО, Україною та ЄС. Очолить Євген Кирилович Марчук», — заявив Наливайченко.

«Це людина, яка на державному рівні ще з початку 90-х не тільки відпрацювала, але і особисто створювала і концепції, і плани, і стратегію співпраці Україна-НАТО. Очолювала державну комісію Україна-НАТО», — представив призначенця глава СБУ.

Наливайченко підкреслив, що відомство запрошує молодих українців, випускників українських вузів, університетів.

«Будь ласка, через відкритий конкурс, знання мов, професіоналізм, і ви будете працювати разом з нами на цьому стратегічно важливому напрямку», — зазначив Наливайченко.

Координатор секретаріату щодо співпраці у сфері безпеки України з НАТО і ЄС Євген Марчук очікує активізації співробітництва України з НАТО після скасування Радою позаблокового статусу.

«Активізація співпраці безпеки України з європейськими структурами, з НАТО, ЄС отримує новий імпульс. Я думаю, цей імпульс буде посилений і тим, коли ВР прийме відповідні зміни в закон про скасування так званого позаблокового статусу», — заявив Марчук.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook