Ветеран АТО Мартін Брест пояснив, чому хотів би бачити на «Книжковому Арсеналі» Порошенка (Відео)

Мартін Брест серед читачів. Фото - "Рупор Одеси"

Мартін Брест серед читачів. Фото — «Рупор Одеси»

Ветеран АТО і автор двох книг про війну на Донбасі Мартін Брест запросив Президента України на ІХ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

У відеозверненні на своїй сторінці у Фейсбук Мартін Брест повідомив, що під час «Книжкового Арсеналу» в Києві 22-26 травня вперше буде розгорнуто «Ветеранський намет». Цей намет представлятиме стенди книг про війну на Донбасі, авторами яких є українськими військові, які воювали з російським окупантами.

Мартін Брест підкреслив, що як автор таких книг хотів би бачити біля стенду з військовими книжками саме Президента України Петра Порошенка.

Читайте також: Мартін Брест тонко потролив нардепів щодо дати інавгурації: «Ніби ол інклюзів, але…» (Відео) — Блог

«За традицією на «Книжковий Арсенал» приїздить Президент  із дружиною. І справа в тому, що мені досі не зрозуміло, чи зможе підійти Президент, який вважає російських найманців, сепаратистів і терористів «ополченцями». Для мене зрозуміліше і логічніше було б, якби до нас підійшов той Президент і Верховний головнокомандувач, який правильно розуміє цілі і завдання російсько-української війни. Разом, звісно, зі своєю дружиною Мариною Анатоліївною», — сказав Мартін Брест.

Читайте також: «Фантастична атмосфера», — на презентацію книги ветеранів АТО приїздив «Олексійович» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», під час дебатів кандидатів у Президенти України на НСК «Олімпійський» 19 квітня Володимир Зеленський російських окупантів Донбасу назвав «повстанцями». Це обурило громадськість, особливо ветеранів АТО, які підкреслювали, що неприпустимо називати «повстанцями» і «ополченцями» кадрових російських військових і російських найманців, яких Кремль надіслав загарбати Україну військовим шляхом.

Читайте також: Дебати між кандидатами в Президенти України на НСК «Олімпійський» і в студії «Суспільного» — повна версія (Відео)

ф0

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook