«Сині бочки Басуріна»: у мережі вже дві доби висміюють фейкову заяву бойовиків «ДНР» (Фото)

ф5У мережі сміються над недолугим фейком бойовиків «армії ДНР», які мали на меті залякати мешканців Донбасу, та натомість розсмішили.

Заява представників так званої «армії ДНР» про загрозу «хімічної атаки» через начебто доставлені в Красногорівку сині бочки з невідомим вмістом, — це повний абсурд, над яким не припиняють сміятись у мережі вже дві доби.

Над абсурдністю «лякалки», яку за вказівкою Кремля придумали російські окупанти Донбасу, сміються навіть сепаратисти.

Так, у відповідних пабліках вже дві доби не вщухає ажіотаж і скандал, який спричинила недолуга заява бойовиків «ДНР» — там не перестають висміювати нинішнє армійське командування терористичної «ДНР» і її так звану «розвідку».

Читайте також: Бойовики на Донбасі зробили нову загрозливу заяву про «хімічну атаку»(Відео)

«Сині бочки Басуріна» вже стали мемом у мережі.

«Ми з цього дебіла з його розвідкою сміємося, слухаючи його заяви», — написав у мережі про так званого «заступника начальника Управління Народної міліції ДНР» (так бойовики називають свою «армію» — ред.) Едуарда Басуріна колишній «перший комендант» окупованої Горлівки Ігор Безлер.

ф1

Російський військовий, відомий на окупованому Донбасі як «Ольхон», який раніше командував спецпідрозділом бойовиків «ДНР», вказав у своєму дописі в мережі на повну абсурдність заяв Басуріна, оскільки українські військові ніяк не можуть вчинити вигадану бойовиками «хімічну атаку», бо від неї постраждають самі ж.

«Піднімати паніку і брехати на російських телеканалах уміють», —  написав у мережі про недолугий фейк бойовиків «ДНР» російський найманець «Ольхон».

ф2

Про те, що «сині бочки Басуріна» — це недолуга вигадка бойовиків «ДНР» з метою дискредитації українських військових і залякування мешканців Донбасу, масово пишуть у мережі й інші сепаратисти.

ф3

Крім того, «сині бочки Басуріна», що вже стали мемом, викликали появу у мережі численної кількості фотожаб.

Так у мережі сміються над недолугим фейком бойовиків «армії ДНР», які мали на меті залякати мешканців Донбасу, та натомість розсмішили.

ф4ф5

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook