Нардепи створили «дірку» на 7,7 млрд грн у проєкті держбюджету-2020, розгляд якого затримується (Відео)

ВР ЗП зали абстрактноРозгляд законопроєкту про державний бюджет України на 2020 рік Верховна рада України почала сьогодні зі змін до Бюджетного кодексу і відразу ж створила собі проблему.

Близько 11 ранку автори законопроєкту про держбюджет пішли радитись, як «залатати дірку», що утворилась в головному кошторисі крани на наступний рік через зміни, внесені сьогодні нардепами у Бюджетний кодекс.

Йдеться про 7,7 млрд грн акцизного збору при купівлі пального.

Кабмін запланував ці надходження в державному бюджеті, щоб наступного року ці гроші йшли напряму в Дорожній фонд для ремонту автошляхів.

Народні ж депутати України при розгляді змін до Бюджетного кодексу вирішили, що надходження від акцизу на купівлю пального залишатимуться й далі в місцевих бюджетах.

Читайте також: «Країна у важкому фінансовому стані», — Гончарук презентував оновлений проєкт держбюджету-2020 (Відео)

Як повідомляє кореспондент ТСН, як вирішити цю проблему, що затримує розгляд проекту держбюджету України-2020 і створює в ньому додатковий дефіцит на майже 8 мільярдів, автори законопроєкту пішли радитись. Хоч перерва в роботі Ради для цього була оголошена близько 11 години на 5 хвили, опівдні все ще радились.

Більше подробиць — у відео ТСН з Верховної ради.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook