Ємець назвав покоління 65+ «трупами» і закликав державу і бізнес витрачати кошти лише на «живих» (Відео)

Ілля Ємець

Ілля Ємець

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець назвав «трупами» покоління 65+ і закликав державу і бізнес витрачати кошти лише на «живих».

Про це очільник МОЗ заявив в ефірі одного з телеканалів, передає Цензор.НЕТ.

Ємець зазначив, що і держава, і бізнес повинні зробити все, аби усі українці мали змогу за необхідності отримати тест на коронавірус без жодних проблем.

Він також наголосив, що в першу чергу гроші потрібно витрачати на молодші покоління, а не на «трупи».

Міністр знову нагадав про вікову групу ризику та середньої тривалості життя українців та порадив фінансистам підрахувати, скільки потрібно виділити грошей «на ще живих людей, а не на трупи».

“Я закликаю не тільки державу, а й бізнес України приєднатися і свідомо зробити так, щоб у нас тести – і експрес, і серологічні – були масово для всіх українців. Ми ж знаємо статистику, скільки у нас людей старші за 65 років. Хоч це і прикро, але тривалість життя середня для чоловіків, по-моєму, становить 65 років”.

«Тому я скажу відверто, що фінансисти, які нам повинні допомагати, починають розраховувати на тих людей, які у нас ще живі. Я не жартую і не лякаю. Я весь час кажу: ви підрахуйте, скільки нам треба виділити фінансів на живих людей, а не на трупи«, – додав міністр.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook