Зеленський у Тернополі з’ясовував, звідки береться горілка, якщо заводи «Укрспирту» стоять (Відео)

Володимир Зеленський. Фото - REUTERS

Володимир Зеленський. Фото — REUTERS

Понад 50% виробництва спирту в Україні відбувається «в тіні» і «кришується» криміналом, тому монополія «Укрспирту» не виправдовує себе.

Про це заявив у Тернополі під час наради, присвяченої проблемам спиртової галузі України, Володимир Зеленський.

В ході наради під час візиту на Тернопільщину Президент України заслухав у тому числі керівників правоохоронних органів області — Зеленського цікавило, як податківці, СБУ і поліція борються з підпільним виробництвом спирту на заводах, які начебто не працюють.

За статистикою, яку навели правоохоронці області, 7 із 11-ти спиртових заводів на Тернопільщині не працюють.

Президент України, навівши оголошення з інтернету, почав з’ясовувати, як же можна тоді купити 10 літрів горілки за 370 гривень і звідки тоді взявся спирт для неї, якщо заводи «Укрспирту» начебто стоять.

«Тобто пляшка буде коштувати 15-18 грн. А де можна купити таку пляшку? Ми купуємо в магазині по 90-100 грн. Що відбувається? Тобто працюють ці підприємства? Хто їх кришує?» — запитував Президент.

Як ішлося на нараді, з 2016 року «Укрспирт» вп’ятеро скоротив свої відрахування до держбюджету, не сплативши в 2018 році жодної копійки податку на прибуток.

У червні, нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив про намір боротись із тіньовим виробництвом спирту в Україні.

23 жовтня у Верховній раді зареєстровано президентський законопроєкт №2300 про скасування держмонополії на виробництво спирту.

Як відбувалась нарада про проблеми спиртової галузі за участі Президента України у Тернополі — у повній версії відео Офісу Президента України. (Початок наради на відео — з 22 хв 30 секунд).

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook